článek KetoMix proteinová dieta

Co je ketonová dieta

Ráda bych nejprve uvedla rozdíly mezi některými pojmy, protože často si ketogenní stravu lidé zaměňují za nízkosacharidovou, nebo vysokotučnou stravu. Nízkosacharidová dieta, jak už název naznačuje, je strava s nízkým příjmem sacharidů. Ty se pohybují do 150 g za den, což nevede ke ketóze. Ketonová dieta se pohybuje s příjmem sacharidů maximálně do 50 g za den. Ketóza je stav, kdy tělo začne využívat jako zdroj energie vlastní tuk a tím se tvoří ketolátky, které tělo využije jako zdroj energie. Proto abychom pohnuli s váhou, která se zarputile drží a nic nepomáhá, je ketonová dieta nejúčinnějším způsobem, jak rozpohybovat váhu směrem dolů. Donutit tělo využít vlastní zásoby tuku jako zdroje energie, tedy potřebujeme omezit také přijímaný tuk. Proto vysokotuká dieta v době kdy chceme rozpohybovat metabolismus ketonovou dietou, není vhodná. I tuky musíme mít pod kontrolou.

Dieta je nesmírně účinná, ale není snadné se v ní pohybovat bez spolehlivého průvodce. Navíc je třeba dodržet i nezbytně nutnou dobu vhodnou pro první fázi hubnutí v ketóze a zbytečně ji neprotahovat, aby zátěž pro organismus byla co nejmenší. 

KetoMIX

Tuto firmu preferuji z mnoha důvodů a všechny jsou pro klienta velmi důležité.

1) produkty neobsahují škodlivé glutamáty aby měly výraznější chuť
2) je využíván vysoce kvalitní britský protein
3) produkty neobsahují lepek, tedy je lze využít i při bezlepkové dietě
4) respektuje i veganský směr
5) variabilní možnost výběru jídel každého dne
6) velmi rychlá a snadná příprava
7) z produktů lze vařit a připravit si snadno množství variant chutných jídel
8) produkty jsou sestavovány předními dietology
9) vyvážený poměr živin rychle startuje ketózu a hubnutí je efektivní
10) šetří peníze za poradenství i čas klienta
11) jídla jsou chutná
12) jídla skvěle zasytí a nehrozí tak stres z hladu
13) produkty doporučuje několikanásobný mistr Evropy v kulturistice  Zbyněk Ceradský, který na Mistrovství světa 2018 získal výborné páté místo.
14) veškeré poradenství je zdarma a učí klienta o jídle přemýšlet
15) KetoMIX klade velký důraz na stabilizační fázi, kde už žádné produkty klient nakupovat nemusí. 

Tímto se KetoMIX vymyká všem ostatním keto dietám a považuji ji za špičku na našem trhu. Pořádám kurzy třetí fáze diety, které jsou pro mé klientky naprosto zdarma. Osobní konzultace a poradenství, uzavřená skupina na fb, kde si klienti předávají své zkušenosti a úspěchy. Tady na to nejste sami ! Společně to zvládneme !