ZDE

 

Vážení klienti, dovolte mi nejprve představit svoji praxi v oboru výživy.

Vystudovala jsem Střední potravinářskou školu, následně jsem sestavovavala jídelní režim dětí a sportovců .25 let se zajímám o výživou spojenou se zdravou pokožkou a stravu nemocných civilizačními chorobami. Pořádám pro tyto osoby pravidelné přednášky a besedy o výživě, za což jsem získala řadu ocenění i poděkování, ale sama se stále vzdělávám. Před více než dvaceti lety jsem napsala svoji první publikaci ,, Dívky, ženy, babičky a co vaše zdraví ? ", která se týkala držení nesmyslných diet, jejich následků a přístupu ke svému zdraví. V roce 2019 kniha vlastních receptů ,, S DÍKY PANÍ DOBROMILE ".  V knize najdete více než sto zajímavých, převážně vlastních receptů, podle kterých lehce udržíte svoji váhu pod kontrolou. Nejde jen o hubnutí, jde především o stravu kterou podpoříme zdravotní stav, předcházíme civilizačním chorobám a cítíme se při ní svěží a plni energie. Pro každého klienta najdeme to co je pro něj vhodné i bez toho, že by se strava měla nazývat dieta. 

Nabízím léta praxe, profesionalitu a zodpovědný přístup ke zdraví a další vhodná doplňková ošetření těla při ztrátě hmotnosti. Těším se na vaši návštěvu ! Táňa

 

Výběr způsobu hubnutí:

1) PROGRAM EFEKTIVNÍHO HUBNUTÍ - sestavení plánu podle zdravotního stavu a oblíbených běžných jídel tak, aby klientovi vyhovoval, chuťově nestrádal a pozvolna si zvykal na změny jídelníčku, kde nemění zásadně styl stravy, ale složení. Výpočet i jídelníček se s ubýváním váhy mění, pestrý jídelníček s výpočtem hodnot aby klientovi vyhovoval a měl očekávané výsledky je pracný, tedy sestavení programu, poradenství a jídelníček  je placený program. 

2) PROGRAM EFEKTIVNÍHO HUBNUTÍ - s pomocí jídel v polotovaru ke snížení hmotnosti pro klienty, kteří se nechtějí vařením moc zabývat. Je to program kde se klient učí správně jíst s podporou chutných jídel, která mají již vypočítaný denní příjem a až kilogram zeleniny denně. Dietní program bez hladovění s přísunem vitamínů a minerálních látek. Program pod názvem :

Proteinová dieta KetoMIX

Osobní konzultace - hubnutí podle vašich možností a vašeho zdravotního stavu ZDARMA

Jídelníček a manuál pro všechny tři fáze pro udržení váhy ZDARMA

Poradenství a skupinová podpora po celou dobu programu ZDARMA

Možnost členství v uzavřené skupině na Fb, kde najdete řadu užitečných rad a receptů

Nástavbové kurzy JÍDLO JAKO LÉK, NEBO TAKY JED jsou pro tyto klienty ZDARMA při nákupu čtyřtýdenního balíčku .

 

PROGRAM EFEKTIVNÍHO HUBNUTÍ  :

Podle redukčního plánu

V případě, že ketonová dieta není pro klienta vhodná, sestavím jídelníček na redukci váhy podle zdravotního stavu a potravin, které sami v jídelníčku preferujete a máte rádi, tady s minimálním omezením a bez pocitu, že držíte nějakou dietu. 

Poradenství  1 hodina 300,- Kč

Sestavení výživového plánu na 14 dní 2100,- Kč

Každý další týden 600,- Kč

K oběma programům EFEKTIVNÍHO HUBNUTÍ získáte zdarma řadů receptů, aby vám jídlo bylo stále radostí a potěšením v průběhu dietního plánu i pro udržení váhy.

 KONTAKT - ZDE