Potřebujete problém řešit koplexně ?

Ukážu vám řešení :

1) VNITŘNĚ STRAVOU - výživa především ovlivňuje celkově náš zrdavotní stav, stav kůže, hormonální činnosti, proto je třeba zvolit životosprávu a jídelníček, kterým co nejvíce zmírňujeme projevy a podporujeme obnovu buněk. Naučím vás orientovat se v potravinách, které díky jejich zpracování ovlivňují hormonální funkce a stav pokožky. 

2) ZEVNĚ VHODNÝMI PŘÍPRAVKY PRO HYGIENU A PÉČI O POKOŽKU - dokonce i nevhodně zvolené zubní pasty mohou zhoršovat stav pokožky. Probereme co používáte a ukážu vám, jak se v těchto přípravcích orientovat 

3) ZEVNĚ PÉČÍ O PRÁDLO - prádlo je to, co se kůže úzce dotýká. Nestačí jej pouze vyprat ve vhodném prášku na praní. Čím větší problém s pokožkou máte, tím důležitější je spráně zvolená péče o prádlo. 

4) ELIMINACÍ ALERGENŮ V DOMÁCNOSTI - likvidace roztočů v domácnosti i v kožíšcích vašich miláčků, plísní a prostředků, které vás denně v domácnosti provází a ani netušíte, že obsahují fosfáty, chlór, perboráty ...

5) PŘIROZENOU CESTOU VYROVNÁNÍ HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY -  výběrem potravin, hladiny cukru v krvi, spánkem, aktivací lymfatického systému, aktivním odpočinkem, psychickou pohodou .

PRO ZASLÁNÍ INFORMACÍ ZDARMA ZAŠLETE VÁŠ EMAIL  

Chci vědět, jaké přípravky používat 

Vaše osobní údaje (e-mail) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Táňa Řeháková, na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů vycházejících z české a evropské legislativy.
Neplatná e-mailová adresa.