Kosmetika Rosa Graf je založena na vtřebávání účinných látek v základě s termálním účinkem, který podporuje příjem dalších aktivních látek do pokožky po celou dobu ošetření. Při ošetření se využívají aktivní látky formou MultiPullí, sér, fytoterapie a fytobiologie. U ošetření uceleného systému je nutné již u standardního ošetření zvláštní postup s několika typy zábalů a masek, na kterém můžeme teprve stavět další nadstandardní péči pomocí sér a MultiPullí. Speciální kosmetické řady ošetření v salonu je vhodné podpořit domácí péčí pro efektivní prodloužení účinku kosmetického ošetření.

Něco málo z historie

Paní Rosa Graf po které se tato kosmetika jmenuje založila jednu z prvních kosmetických škol v Evropě. Ve 20 letech minulého století vedla kosmetickou školu v Německu, kde nechala vyrábět kosmetické produkty pro potřebu odborné kosmetické péče v salonech. Firma s dlouholetou tradicí a působením v Evropě, Severní Americe, Karibiku, Asii i Africe si získala oblibu pro svoji vysokou kvalitu a dokonalé systémové ošetření pro péči v salonech a doplňující domácí péči.

BLUE LINE

Ošetření náročné pleti s termálním účinkem na bázi aktivních látek podporujících vlastní regeneraci daného typu pokožky s použitím hloubkových MultiPullí a enzymů.

Dokonale vyvážený stav pleti

Aktivně intenzivní ošetření pro viditelně pevnější, hladší a sjednocený vzhled pleti. Vyvážené množství nízko a vysoko molekulární kyseliny hyaluronové a Aloe Barbadensis dodá pleti nejlepší možnou hydratační péči. Ošetření vytváří příznivé podmínky pro buněčné dělení a stymuluje pokožku k vyžší tvorbě kolagenu a elastenu. Ošetření je proto vhodné pro všechny typy pleti pro její viditelně jasnější vzhled.

AMINTAmed

Speciální péče s mikrostříbrem pro problematickou, mastnou a aknózní pleť. Ošetření v salonu na termální bázi s použitím břečťanu, kofeinu a MultiPullí enzymatického peelingu.

LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ V SALONU